Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Пресрелізи

27.08.2014 / 09:23

В ході планових перевірок систем газопостачання "Чернігівгаз" виявив 746 порушень

Від початку року ПАТ "Чернігівгаз" провело планово-технічне обслуговування в понад 111 тисячах газифікованих помешкань. Під час поквартирних обходів було виявлено 746 порушень правил безпеки, з яких 495, а це 66% - користування несправним газовим обладнанням.

Якщо в помешканні споживача виявляється порушення, яке може привести до нещасних випадків, то за законом ПАТ "Чернігівгаз" має право відключити газовий прилад, а іноді і всю квартиру від газопостачання. Окрім несправностей газівники зафіксували 220 самовільно встановлених газових приладів, 23 випадки відсутності тяги, 8 втручань в роботу димо-вентиляційних каналів. Усе це трактується як некваліфіковане втручання в систему газопостачання і, безумовно, несе загрозу безпеці оточуючих.

"Користування газовими приладами буде безпечним та зручним лише при дотриманні правил та інструкцій, – зазначає головний інженер ПАТ "Чернігівгаз" Олександр Качкарда. – Прикро, коли ми спостерігаємо у споживачів відкрите нехтування і нерозуміння простих правил. Адже через одного необачного сусіда, що неправильно експлуатує чи погано доглядає за газовим приладом, може статися непоправне лихо і постраждає увесь будинок".

Не менш важливою для безпечного газоспоживання є своєчасна перевірка димових та вентиляційних каналів на справність і на наявність в них тяги. До опалювального сезону власники будинків повинні подбати про обслуговування каналів і надання до газових господарств актів ДВК. На сьогодні із запланованих 63 тисяч актів надано близько 40 тисяч і робота продовжується.

Довідка: ПАТ "Чернігівгаз" - підприємство з газопостачання та газифікації. Основною сферою діяльності компанії є розподіл та постачання природного газу. Щорічний обсяг транспортування становить більше 800 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 10,7 тисяч км газопроводів. Нашими споживачами є понад 346 тисяч сімей, більше 3 тисяч підприємств та установ Чернігівської області. Найкрупнішими клієнтами ПАТ "Чернігівгаз" є Малтюроп Юкрейн, САН ІнБев Україна, Чернігівський молокозавод. Компанія входить в десятку найбільших платників податків регіону.Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується близько 70 мільйонів гривень податків і зборів.

Планово-технічне обслуговування – це безкоштовна послуга, яку надає ПАТ "Чернігівгаз". Обстеження проводиться задля виявлення витоків газу і упередження нещасних випадків при користуванні газом у побуті, і в залежності від встановленого газового обладнання проводиться 1 раз на рік або на 3 роки. Під час обстеження будинок відключається від газопостачання. Про заплановані роботи споживачів інформують заздалегідь, аби вони подбали про доступ газівників до приладів. Цьогоріч спеціалісти ПАТ "Чернігівгаз" не змогли потрапити до 4256 квартир через відсутність мешканців. Від обстеження відмовилися 10 абонентів.

З кожним роком спостерігається тенденція до зменшення кількості порушень. Якщо в 2012 році газівники виявили 1659 газових неполадок, то в 2013-му вже на 500 менше. На сьогоднішній день ПАТ "Чернігівгаз" обслуговує майже 346,7 тисяч газифікованих домоволодінь, у яких розміщено 379,3 тисяч газових плит, 65,3 тисяч проточних водонагрівачів, майже 188,9 тисяч опалювальних газових котлів.

За додатковою інформацією звертатися
до фахівця із зв`язків з громадськістю
Наталії Свириденко
Тел./факс: +380 462 65 20 04 вн.115
Моб.: +380 67 244 96 46
E-mail: press@cngas.com.ua
https://cn.104.ua/

 
Персональний кабінет