Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Фотогалерея

02.07.2016 / 12:45

Відкриття в м. Чернігові першого сучасного Центру обслуговування клієнтів газових компаній

Газові компанії Чернігівської області відкрили перший Центру обслуговування клієнтів. Відтепер майже 135 тисяч побутових споживачів газу обласного центру і Чернігівського району зможуть в одному місці не лише швидко і якісно отримувати консультації з питань газопостачання, а й здійснювати необхідні операції – від оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.

Власне чернігівський центр став першим в Україні оформленим за новими корпоративними стандартами бренду «Регіональної газової компанії». Новий центр покладе початок переходу до якісно нових прозорих взаємовідносин споживачів газу з надавачами послуг з газопостачання чернігівського регіону.

Однією з новинок Центру є автоматизована електронна черга. Першими її випробували чернігівський губернатор і міський голова. Адміністратор зони ресепшн завжди готовий допомогти відвідувачу скористатися терміналом електронної черги, сенсорними моніторами «тонкий клієнт» для реєстрації Особистого кабінету споживача газу або провести оплату через платіжні термінали.

Зручне місцерозташування, сучасний дизайн, просторі і світлі приміщення, встановлені дивани і кулери з водою, дають відвідувачам центру можливість максимально комфортного отримання послуг. Особливу увагу приділено зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині. Не забули і про людей з обмеженими можливостями - при вході є спеціальний пандус.

 

Джерело: