Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Фотогалерея

25.04.2019 / 16:53

Як казковий персонаж Супергаз навчав маленьких споживачів газу правилам безпеки

В рамках традиційного місячника безпеки компанія "Чернігівгаз" ознайомила дітлахів з правилами безпечного поводження з газом та основними поняттями газової науки в ігровій формі. На уроки безпеки до дітлахів чернігівскої ЗОШ №35 і дитячого садочка № 39 "Тополенька" завітав анімаційний персонаж Супергаз.

Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожен член сім'ї, починаючи зі шкільного віку, повинен знати і суворо дотримуватися вимог безпечного користування газом, чітко розуміючи наслідки, до яких веде порушення цих вимог. І тому пропаганда серед підростаючого покоління безпечної поведінки з газом є невід`ємною частиною роботи газової компанії. 

Впродовж квітня працівники ПАТ "Чернігівгаз" спільно з представниками Держпраці провели пізнавальні заняття в навчальних та дошкільних закладах області. Щоб перевірити знання дітей, газовики влаштовували вікторини та командні інтерактивні ігри. Учні, долучаючись до обговорення, розповідали свої історії із життя, ділились досвідом, що вони знають про природний і чадний газ. Газовики в свою чергу розповідали дітям про цікаві факти про газ і про роботу газової компанії. 

Особливу атмосферу свята привніс анімаційний персонаж Супергаз, з яким діти із задоволенням фотографувалися. 

Поки діти засвоювали теорію — на вулиці чекав технічно оснащений автомобіль аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Чернігівгаз".

Джерело: