Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Фотогалерея

08.11.2018 / 08:49

Відкриття Козелецького Центру обслуговування клієнтів

"Чернігівгаз" відкрив шостий сучасний центр обслуговування споживачів газу - тепер в Козельці. В новому приміщенні зможуть отримувати повний спектр послуг газових компаній понад 17,3 тис. сімей райцентру і прилеглого району.

Центр обслуговування в Козельці став шостим в області офісом, оформленим за сучасними стандартами. Це дозволило охопити якісним сервісом понад 249 тис. споживачів, а це 70% домогосподарств області.

На сьогоднішній день впровадження високого рівня надання послуг і забезпечення оперативного зворотного зв’язку між фахівцями газової компанії та споживачами є пріоритетом компанії.

Організація роботи центру розрахована на максимальну зручність отримання послуг. Тепер в одному місці мешканці райцентру та прилеглого району зможуть провести звірку розрахунків та показань лічильників, отримати консультацію щодо заборгованості, пільг та субсидій, подати заяву на зміну власника, заключення договорів, замовити газифікацію помешкання, техобслуговування або ремонт газових приладів, тощо. Особливу увагу приділено зручному зонуванню. Приміщення облаштоване таким чином, щоб людина могла легко орієнтуватися всередині і відчувати себе комфортно. Для цього в зоні очікування встановлені зручні дивани, кулер з водою, є доступ до wi-fi.

Центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п`ятницю - з 8.00 до 16.00 без перерви на обід. Адреса центру: смт Козелець, вул. Промислова, 4.

Джерело: