Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Актуальна інформація

26.11.2014 / 09:26

Всім акціонерам необхідно терміново укласти договір з депозитарною установою

Щоб укласти договір з депозитарною установою, всім акціонерам ПАТ "Чернігівгаз" необхідно звернутися до АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ"

Для укладання договору про обслуговування рахунку у цінних паперах акціонерам (фізичним особам) з депозитарною установою, де обслуговуються рахунки у цінних паперах, відкриті в процесі дематеріалізації випуску необхідно:

1. Звернутися до депозитарної установи АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ" із заповненим пакетом документів, при собі мати паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);

або
2. Надіслати поштою заповнений, підписаний пакет документів, у якому "КАРТКА ЗРАЗКІВ ПІДПИСІВ фізичної особи/уповноваженої особи", засвідчена нотаріально, та здійснити передоплату;

За внесення змін, пов`язаних з укладанням договору, необхідно внести оплату (п. 4 згідно Тарифів) за наступними реквізитами:

МФО 300647, АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ", м. Київ
Рахунок - 35780008
Код ЄДРПОУ - 21665382
Отримувач: АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ"
Призначення платежу: Оплата за депозитарні послуги, від ПІБ, Реєстраційний номер ОКПП, без ПДВ
Сума: 30,00 грн.

або
3. Надати довіреність на уповноважену особу, яка виконує п.1 або п.2.

Перелік документів для укладання відповідного договору:

У випадку призначення уповноваженої особи додається:

  • Оригінал або нотаріально засвідчена копія Довіреності.
  • Копія паспорта уповноваженої особи, засвідчена підписом уповноваженої особи.
  • Копія паспорта акціонера, засвідчена нотаріально.
  • Копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків уповноваженої особи, засвідчену підписом уповноваженої особи.* у пункті 5. "Перерахування депозитарною установою депоненту виплат доходу за цінними паперами" не вказувати реквізити карткового рахунку.

З усіх питань послуг депозитарної установи АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ" звертатися до управління депозитарної діяльності за тел./факсом: 0(44) 593-10-36, e-mail: depository@clhs.com.ua.