Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204
27.04.2015 / 14:45
Розвиток кар'єри
Наші працівники отримують можливість підвищити свій професійний рівень і задовольнити свої амбіції в поступовому кар’єрному рості. Кожен сумлінний працівник може зробити важливий внесок в результати підприємства, тому ми заохочуємо ініціативність, відданість справі, бажання працювати, проявляти себе і приносити користь компанії.

Фактично, ключі до кар’єрного зростання лежать в руках працівника. Що робить підприємство – дає підтримку, можливості себе проявити в робочих ситуаціях та можливості пройти навчання, необхідне зі старту кар’єри або для ефективного виконання роботи.

Підприємство працює в галузі, що є відносно консервативною з огляду на технологічний комплекс, вимоги безпеки та масштаби клієнтської бази, яку воно обслуговує. Це одна з причин фокусування на розвитку зсередини, «знизу–уверх». На практиці, при заповненні керівних вакансій компанія спершу розглядає кандидатів з внутрішнього кадрового резерву – хоча це і не єдиний спосіб побудувати кар’єру в нашій компанії.

На підприємстві вдосконалюється система кадрового резерву, що дає працівнику можливість будувати бажану кар’єру – професійну горизонтальну або управлінську вертикальну. Багато керівників середньої та вищої ланки ПАТ «Чернігівгаз» пройшли шлях від професій слюсаря, монтера до посад, що впливають на життя всього підприємства.

Але в умовах, що динамічно змінюються, змінюємося і ми. На деякі посади в підприємстві ми будемо раді запросити професіоналів ззовні, що допоможуть компанії розвиватися відповідно до вимог часу. Про наявність вакансій в ПАТ «Чернігівгаз» Ви можете дізнатись в розділі «Вакансії».

Навчання та професійний розвиток

Щоб відповідати вимогам часу та викликам майбутнього, ми створюємо сприятливі умови для професійного розвитку наших співробітників.

Для кожної категорії персоналу та спеціалізації оновлюються або розробляються плани навчання, що реалізуються у зовнішніх закладах або на базі Навчального центру підприємства. З огляду на специфіку галузі, розгалужену інфраструктуру та вимоги технологічних процесів, компанія приділяє особливу увагу навчанню саме виробничим спеціальностям та основним професіям, що лежать в основі бізнесу.

ПАТ «Чернігівгаз» організовує як зовнішнє, так і внутрішнє навчання. До навчання залучаються власні фахівці (в ролі експертів, інструкторів, тренерів) та зовнішні установи та постачальники послуг.

Бачимо підтвердження на практиці, що поєднання аудиторного навчання з потужним акцентом на навчання в роботі дає найкращий результат в плані опанування реальними практичними навичками.

Учбовий центр

Студентам та учням навчальних закладів