Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

01.05.2014 / 22:39

За підсумками діяльності 2013 року кращими визнані Ніжинське, Щорське та Прилуцьке УГГ

Нарада, яка відбулася в головному офісі ПАТ "Чернігівгаз" наприкінці лютого, була присвячена підведенню підсумків фінансово-господарської діяльності компанії за 2013 рік та окресленню основних завдань на 2014 рік. У засіданні взяли участь правління компанії та керівники структурних підрозділів товариства
Переможці рейтингу "Краща філія - 2013" - керівники Ніжинського, Щорського та Прилуцького УГГ Переможці рейтингу "Краща філія - 2013" - керівники Ніжинського, Щорського та Прилуцького УГГ ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Основні доповіді стосувалися аналізу структури прибутків та збитків по основним та іншим видам діяльності товариства, рівня розрахунків за спожитий газ по всім категоріям споживачів в розрізі філій, встановлення і повірки лічильників, надання послуг по приєднанню до газових мереж і виконання заходів з охорони праці.

На перший план виходить технічна складова

Оцінювання роботи філій в 2013 році проводилось за чотирма напрямками: реалізація природного газу, комерційна, експлуатаційна діяльність та охорона праці.

В 2013 році правління компанії вирішило зосередити особливу увагу на технічному спрямуванні, адже від якісного і своєчасного обслуговування газомереж напряму залежить безпека газопостачання. До критеріїв оцінки увійшли: виконання планів перевірки будинкових мереж на герметичність, ліквідація витоків газу та наявність або відсутність нещасних випадків в зоні обслуговування філій, відсоток інвестицій в підтримку мереж та споруд до загального обсягу інвестицій.

В блоці природного газу основна увага приділялася рівню та динаміці розрахунків за спожитий газ по всім категоріям споживачів. Щодо комерційної діяльності, то ключовими вимогами були виконання планів та отримання прибутків від комерційної діяльності, виконання планів з газифікації і встановленню безкоштовних лічильників. Робота служб охорони праці оцінювалася за 15-ма критеріями. Серед яких: проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці, забезпеченість робітників засобами індивідуального захисту, спецхарчуванням, стан санітарно-побутових приміщень, а також кількість порушень охорони праці, виявлених в процесі перевірок.

Рівняємось на кращих

При 100% виконанні вимог критерію філія отримувала 22 бали. На загальний результат управлінь впливали оцінки усіх структурних підрозділів, що входять до його складу. У підсумку, переможцями рейтингу ПАТ "Чернігівгаз" "Краща філія-2013" стали Ніжинське управління по газопостачанню та газифікації – І місце – керівник Корінний М.І., ІІ місце – Щорське УГГ – керівник Пінчук І.І., ІІІ місце - Прилуцьке УГГ – керівник Дрюк В.В.

Підбиваючи підсумки наради, голова правління Алла Ярова зобов`язала керівників використовувати всі можливі резерви у роботі і забезпечити безумовне виконання завдань, які стоять перед ПАТ "Чернігівгаз" в поточному році.