Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

11.09.2018 / 16:17

З нагоди професійного свята "Чернігівгаз" вшанував кращих співробітників

Напередодні Дня газовика в актовій залі товариства відбулись урочистості з нагоди професійного свята. Зі святом колектив «Чернігівгазу» вітали керівники та профком компанії.
В цьому році почесні винагороди отримали 55 газовиків Чернігівщини В цьому році почесні винагороди отримали 55 газовиків Чернігівщини ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Вже 25 років поспіль, кожну другу неділю вересня газовики відзначають своє професійне свято - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Цей рік також не став винятком. Аби привітати один одного і вшанувати кращих співробітників, до головного офісі компанії з`їхалися колеги з усієї Чернігівської області.

Традиційно першою вітальне слово до колег промовила голова правління "Чернігівгазу" Алла Ярова. 

"Маючи славетну 60 - річну історію, ми продовжуємо підтримувати традиції минулих поколінь газовиків, забезпечуючи цілодобову, стабільну та безаварійну роботу газотранспортної системи регіону. Втішно, що навіть в таких непростих економічних умовах ми знаходимо бажання і сили зустрічатися разом. Сьогодні тут присутні представникі всіх філій нашої компанії. Хочу всім побажати впевненості в завтрашньому дні, стабільності, яка нам всім зараз дуже необхідна. Адже якщо ми хочемо збудувати заможну і сильну державу в себе вдома, в Україні, а не в інших країнах світу, ми маємо знайти в собі сили і терпіння рухатись вперед, підтримуючи і допомагаючи один одному в нашій нелегкій справі", - наголосила Алла Ярова.

Захід пройшов в легкій, невимушеній, по-родинному затишній атмосфері. Багато теплих привітань і слів подяки за нелегку, але таку благородну і життєво важливу працю, почули в цей день працівники "Чернігівгазу". Вітання перемежовувалися піснями у виконання артистки Обласного музично-драматичного театру Діни Лобур та врученням подяк, нагород та премій.

В цьому році почесні винагороди отримали 55 газовиків Чернігівщини, з них 47 - за особливі досягнення у виробничій діяльності і 8 - за активну участь в житті профспілок. Особливо відзначили переможців конкурсів аварійно-диспетчерських служб всеукраїнського та місцевого рівнів. Окремо нагородили кращих працівників за номінаціями за спеціальностями - майстер, слюсар, водій та диспетчер.

Шановні газовики, спасибі вам за вашу важливу працю! Продовжуйте своє благе діло, несіть тепло і затишок в оселі чернігівців! Зичимо вам міцного здоров’я, наснаги та натхнення. Нехай кожен день буде сповнений усілякими гараздами! Зі святом!