Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

23.10.2014 / 08:07

Водії-газовики продемонстрували вміння кермувати спецтранспортом

Днями на чернігівському автодромі ДТСААФ пройшли змагання серед водіїв ПАТ "Чернігівгаз". На фінальному обласному етапі конкурсу кожну з 22 філій представляв найкращий водій
Комісія оцінює під`їзд автомобіля  до вантажної рампи Комісія оцінює під`їзд автомобіля до вантажної рампи ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

У фіналі учасникам було запропоновано продемонструвати знання правил дорожнього руху та практичні навички кермування вантажними автомобілем.

Під час теоретичної частини перевірялися знання ПДД – водії відповідали на 20 запитань екзаменаційних білетів. 10 кращих продовжили змагатись у фінальному заїзді на дистанції. На автодромі водії показували вміння старту і фінішу, під`їзду до вантажної рампи, заїзду в гараж, розвороту, зупинки на підйомі і на лінії, проїзду фігур "змійки" та "вісімки". Швидкість проходження дистанції була не головною, на першому плані - майстерність кермувальника.

"Практику було вирішено перевірити на звичайному вантажному ЗИЛі. Водій, який здатен виконати завдання за кермом цієї автівки, без зусиль впорається із сучасним автомобілем. Кожен з учасників є першокласним водієм, у них відкриті всі категорії. Для нашої компанії це дуже важливо, адже в роботі газовиків задіяні різноманітні автомобілі і спецтехніка – легковики і вантажівки, екскаватори і трактори", - розповів начальник автотранспортної служби Олександр Бойко.

За підсумками змагань призові місця посіли:

І місце - водій Головного підрозділу Пилипенко В`ячеслав з результатом 53 бали;

ІІ місце - водій Семенівського РГГ Короткий Володимир з результатом 50 балів;

ІІІ місце - водій Сосницького УГГ Кошовий Євген з результатом 49 балів.

За рішенням правління компанії переможці отримають грошову премію.

Подібні змагання дозволяють не лише перевірити знання правил, а й удосконалити майстерність водіїв, підняти престиж їхньої професії. Змагання також приурочили до прийдешнього професійного свята - Дня автомобіліста.

Автотранспортна служба ПАТ "Чернігівгаз" - одна з найважливіших служб компанії. Щодня водії та інші фахівці працюють над тим, аби автомобілі виїхали на лінію в повній готовності і забезпечили безперебійну та безаварійну роботу кожного підрозділу облгазу. Адже газ не зволікає, і при аварійних ситуаціях навіть секунда може вартувати людині життя.

Проводити додатковий моніторинг дотримання водіями правил дорожнього руху також допомагають GPS-навігатори, якими оснащені усі автівки ПАТ "Чернігівгаз". Загалом автотранспортна служба компанії налічує в своєму складі 364 одиниці автомобільної та тракторної техніки.