Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

01.06.2020 / 14:48

У день захисту дітей журі обрало переможців конкурсу малюнка «Газ людині вірно служить, з обережними він дружить!»

АТ «Чернігівгаз» вже традиційно провів конкурс малюнка серед дітей працівників. Цьогоріч малювали діти на дві теми - «Газ людині вірно служить, з обережними він дружить» та «Залишайтесь вдома, поки ми працюємо для вас (робота працівників «Чернігівгазу» під час карантину)».

 Журі оцінювало оригінальність та креативність, якість і зміст малюнків у двох вікових категоріях – від 6 до 11 років та від 12 до 17.

Обрати переможців було ду-у-уже складно, адже на конкурс надійшов аж 141 малюнок! Але конкурс є конкурс, тому зрештою є і переможці.

6-11 років:

 

  • І місце – Дарина Гриньова ( 8 років, м. Чернігів, мати Тетяна Гриньова – майстер групи експлуатації мереж АТ «Чернігівгаз»)
  • ІІ місце – Анна Хилько ( 11 років, м. Ніжин, батько Володимир Хилько – начальник Ніжинського відділення АТ «Чернігівгаз»)
  • ІІІ місце – Ілля Цуцол ( 9 років, м. Чернігів, мати Лідія Цуцол – секретар АТ «Чернігівгаз»)

12-17 років:

 

  • І місце – Наталія Тертична ( 17 років, м. Прилуки, мати Ольга Тертична – провідний інженер виробничо- технічного відділу Прилуцького відділення АТ «Чернігівгаз»)
  • ІІ місце – Дарина Білоус ( 14 років, м. Борзна, батько Олександр Білоус – старший інженер Борзнянської дільниці АТ «Чернігівгаз»)
  • ІІІ місце – Артем Галета (12 років, м. Ніжин, мати Наталія Галета – комірниця Ніжинського відділення АТ «Чернігівгаз»)

Переможці отримують цінні призи. Не залишаться без заохочувальних подарунків і всі інші учасники – ми вдячні їм за участь та чекатимемо на нові роботи в наступних конкурсах!

Конкурс пройшов за ініціативи і підтримки правління та профкому компанії - аби привернути увагу дітей до простих правил газової безпеки, а також до безпеки праці. Адже їх знання і дотримання дозволяє уникнути нещасних випадків і зберегти життя та здоров`я. Крім того, змалечку прищеплює звичку економити природні ресурси. І, звичайно ж, так компанія сприяє розвитку творчих здібностей  і естетичного смаку у дітей і показує, наскільки важлива і потрібна професія їхніх батьків.    

 Також цього року 8 малюнків нам передали вихованці Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де працює дружина одного із наших колег. Вони отримають у подарунок олівці та солодощі.