Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

11.10.2019 / 16:37

У Борзні для споживачів газу відкритий сучасний центр обслуговування клієнтів

АТ «Чернігівгаз» відкрив десятий центр обслуговування клієнтів. Відтепер 4960 споживачів газу Борзнянського району зможуть швидко, доступно і зручно отримати весь спектр послуг газової компанії.
4960 споживачів газу Борзнянського району можуть швидко і зручно отримувати послуги газової компанії 4960 споживачів газу Борзнянського району можуть швидко і зручно отримувати послуги газової компанії ФОТО: АТ "Чернігівгаз"

Клієнт, прийшовши до центру, може одержати бажану послугу безпосередньо у фахівця або обрати варіант самообслуговування.

Першим клієнтів зустрічає адміністратор зони ресепшен. Саме він надає загальні консультації, а у разі потреби, спрямовує споживача до профільного фахівця. Крім того, адміністратор допомагає зареєструватись в Особистому кабінеті на моніторі «Тонкий клієнт» і опанувати дистанційні сервіси компанії.

Загалом, відкриття нових офісів дало змогу мешканцям Борзнянського району отримувати понад 40 послуг газової компанії в одному приміщенні. Тут можна вирішити питання від оплати послуг до приєднання до газових мереж.

Для підвищення комфорту клієнтів центр змінив своє розташування, переїхавши з тісного приміщення на П. Кулуша, 98, до просторого офісу, облаштованого за новими стандартами відкритого простору. Особливу увагу приділили зручному  зонуванню: в залі встановлені дивани, є Wi-Fi.

Центр працюватиме за адресою  вул. Ганни Барвінок, 7, по буднях з 8-ї до 17-ї години без перерви на обід.

Наразі такі центри вже успішно працюють у Чернігові, Ніжині, Прилуках, Бахмачі, Бобровиці, Козельці,  Корюківці, Носівці та Ріпках.

До кінця року АТ «Чернігівгаз» планує відкрити ще три центри обслуговування клієнтів. Крім того, для зручності клієнтів планується запуск пілотного проекту «Мобільний ЦОК», який відкриє доступ до всіх сервісів компанії мешканцям віддалених населених пунктів  Чернігівщини.

Джерело: