Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

04.05.2018 / 15:59

Охорона праці очима дітей газівників

В рамках відзначення Дня охорони праці в Україні діти співробітників ПАТ «Чернігівгаз» долучилися до конкурсу дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей». Шестеро переможців отримали від компанії грошові винагороди, а всі учасники – заохочувальні призи – брендовані альбоми для малювання.
Фіналістка конкурсу Бонадар Єкатерина з Коропа власноруч оформила експозицію в офісі "Чернігівгазу" Фіналістка конкурсу Бонадар Єкатерина з Коропа власноруч оформила експозицію в офісі "Чернігівгазу" ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

В конкурсі дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей» взяли участь більше 100 дітлахів працівників «Чернігівгазу» з усієї Чернігівської області. На головний офіс надійшло понад 150 робіт юних митців. За результатами конкурсу журі визначило шістьох переможців в двох вікових категоріях.

В молодшій віковій групі від 6 до 11 років:

I місце виборов Нагорний Кирило. Батько - Нагорний Геннадій - працює майстром ЕГМ та ГРП Городнянської дільниці.

II місце посів Ємець Богдан. Мама - Ємець Людмила - працює прибиральницею Носівської дільниці.

III місце зайняла Роговенко Дарина. ЇЇ батько - Роговенко Віктор - майстер відділу обслуговування ВОГ Сновської дільниці.

В старшій віковій групі від 12 до 17 років:

I місце посіла Бондар Єкатерина. Мати - Бондар Валентина працює в Коропській дільниці бухгалтером.

ІІ місце зайняла Гомоляко Ярослава. ЇЇ мати Гомоляко Олена працює комірником Ніжинського відділення.

ІІІ місце зайняла Тертична Наталія. Мати - Тертична Ольга – працює провідним інженером виробничо - технічного відділу Прилуцького відділення.

Також слід відзначити наших найактивніших учасників. Це брати Гришкови – Руслан і Едуард, які надіслали на конкурс 37 малюнків. Їхня мати Гришкова Наталія працює слюсарем групи експлуатації мереж Прилуцького відділення.

Конкурс відбувся за ініціативою і за підтримки правління та профкому компанії. Його головною метою стало привернення уваги та пропагування серед дітлахів правил безпеки охорони праці, сприяти розвитку їх творчих здібностей та виховувати культурний та естетичний смак.

«Цьогорічний день охорони праці відзначається під девізом «Захищене і здорове покоління». «Чернігівгаз» не міг залишатися осторонь, і ми запропонували нашим дітям також взяти участь і показати, як вони бачать безпеку праці в газовій сфері. Крім того, через творчість ми прагнемо популяризувати професію газівника, прищепити шанобливе ставлення до батьківської роботи і заохотити дітей йти по стопам батьків», - зазначила голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова.

Кращі малюнки виставлені на експозиціях в офісах компанії, власноруч оформлених учасниками конкурсу.

 Більше фото представлені в нашій фотогалерії