Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

02.05.2019 / 13:18

Наші діти знають, як зробити газ безпечним

В рамках щорічного Дня охорони праці в Україні та місячника безпечного користування газом у побуті, діти газовиків взяли участь у конкурсі малюнків «Газ людині вірно служить, з обережними - він дружить». Шість фіналістів отримали від компанії цінні призи, а всі учасники заохочувальні подарунки – брендовані кольорові олівці.

В конкурсі дитячих малюнків «Газ людині вірно служить, з обережними - він дружить» взяли участь близько 90 дітей працівників «Чернігівгазу» з усієї Чернігівської області. На головний офіс надійшло майже сотня робіт юних митців. За результатами конкурсу журі визначило шістьох переможців в двох вікових категоріях. 

В молодшій віковій групі від 6 до 11 років:

I місце виборов Шалупня Данило. Батько - Шалупня Євгеній - працює слюсарем аварійно відбудовних робіт Любецької дільниці. 

II місце посів Соломеник Юрій. Мати - Соломеник Юлія  – слюсар з ремонту та експлуатації підземних газопроводів Чернігівської служби мереж.

III місце зайняв Буренко Євген. Батько - Буренко Володимир - водій АДС Ічнянської дільниці.

В старшій віковій групі від 12 до 17 років:

I місце посіла Тертична Наталія. Мати - Тертична Ольга - провідний інженер виробничо- технічного відділу Прилуцького відділення.

ІІ місце зайняла Минко Валерія. Мати - Горова Вікторія  – диспетчер АДС Корюківського відділення.

ІІІ місце зайняла Білоус Дарина. Батько – Білоус Олександр працює старшим інженером Борзнянської дільниці. 

Конкурс проходив за ініціативи і підтримки правління та профкому компанії. Його метою стало привернення уваги малечі до простих правил газової безпеки, а також до безпеки праці. Адже їх дотримання і знання убезпечує людину від нещасних випадків, допомагає вберегти життя і здоров`я. Крім того, змалечку прищеплює навички економити природні ресурси. А ще прагнення компанії -  сприяти розвитку творчих здібностей молодого покоління, виховувати естетичний смак, а також стимулювати дітей вчитися на газовиків.

«Конкурс дитячих малюнків вже став нашою доброю традицією, і компанія із задоволенням підтримує бажання дітей творити. Цьогорічний день охорони праці відзначався під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці». На наше переконання, саме завдяки творчому підходу, діти краще всього запям`ятовують правила і завжди старатимуться бути обережними з газом», - підкреслила голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова.

За кращі роботи учасників винагородили заслуженими призами - смартфонами, Power Bank, смартбраслетом та навушниками. Решті учасників вручили заохочувальні подарунки. Експозиція з дитячих робіт тепер тішить погляд відвідувачів головного офісу компанії.

"Чернігівгаз" щиро дякує всім дітям, які підтримали цей захід, і сподівається на ще більш масову участь в наступних конкурсах.