Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

25.04.2019 / 16:53

Казковий персонаж Супергаз навчав маленьких споживачів газу правилам безпеки (фоторепортаж)

В рамках традиційного місячника безпеки компанія "Чернігівгаз" ознайомила дітлахів з правилами безпечного поводження з газом та основними поняттями газової науки в ігровій формі. На уроки безпеки до дітлахів чернігівскої ЗОШ №35 і дитячого садочка № 39 "Тополенька" завітав анімаційний персонаж Супергаз.
Працівники ПАТ "Чернігівгаз" провели пізнавальні заняття в навчальних та дошкільних закладах області Працівники ПАТ "Чернігівгаз" провели пізнавальні заняття в навчальних та дошкільних закладах області ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожен член сім'ї, починаючи зі шкільного віку, повинен знати і суворо дотримуватися вимог безпечного користування газом, чітко розуміючи наслідки, до яких веде порушення цих вимог. І тому пропаганда серед підростаючого покоління безпечної поведінки з газом є невід`ємною частиною роботи газової компанії. 

Впродовж квітня працівники ПАТ "Чернігівгаз" спільно з представниками Держпраці провели пізнавальні заняття в навчальних та дошкільних закладах області. 

Щоб перевірити знання дітей, газовики влаштовували вікторини та командні інтерактивні ігри. Саме ця частина викликала найбільше захоплення у малечі. 

Учні, долучаючись до обговорення, розповідали свої історії із життя, ділились досвідом, що вони знають про природний і чадний газ.

Газовики в свою чергу розповідали дітям про цікаві факти про газ і про роботу газової компанії. 

Особливу атмосферу свята привніс анімаційний персонаж Супергаз, з яким діти із задоволенням фотографувалися. 

"Найдорожче в житті людини - це діти, і саме тому безпека дитини в повсякденному житті зажди має бути на першому плані. Нагадування про дотримання простих правил стане особливо корисним напередодні літніх канікул. Адже школярики вже досягли того віку, коли їм дозволяється користуватися газовою плитою. І, звичайно, знаючи правила, вони будуть впевненішими в своїх діях і сміливіше вмикати газ без присутності дорослих", - говорить головний інженер "Чернігівгазу" Євгеній Денисенко.

Поки діти засвоювали теорію — на вулиці чекав технічно оснащений автомобіль аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Чернігівгаз".

Охочі мали можливість ознайомитись із принципом роботи течешукачів, газоаналізаторів та іншого спецприладдя, яке використовують фахівці при надзвичайних ситуаціях.

Щоб в повній мірі випробувати себе в ролі газовиків, діти приміряли форму,

протигази.

А, сідаючи в автомобіль, вмикали сирену,

спілкувалися по рації.

Для нагадування про основні правила безпеки дітлахам вручили кишенькові календарики, тематичні листівки та постери. 

Високий рівень активності дітей, вихователів та педпрацівників показав зацікавленість та прагнення до відповідальності кожного дбати про свою безпеку і оточуючих.

Більше фото у нашій фотогалерії

Джерело: