Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

27.08.2020 / 13:39

На навчально-тренувальному полігоні АТ «Чернігівгаз» завершилися змагання аварійних служб 104

В професійній майстерності змагалися 26 команд з усіх дільниць АТ «Чернігівгаз». Конкурс проходив в два етапи - спочатку кращу бригаду визначали на районному рівні, а вже потім - на навчально-тренувальному полігоні у Чернігові.
Бригада АДС з Чернігова Бригада АДС з Чернігова ФОТО: АТ "Чернігівгаз"

Кожна команда у складі одного майстра, двох слюсарів, диспетчера та водія мала 90 хвилин, аби знайти та ліквідувати 3 витоки на різних газопроводах. Також одним із завдань була ліквідація пожежі на підземному газопроводі. Конкурсна комісія оцінювала професійні вміння, дотримання правил охорони праці, надання першої медичної допомоги, технічний стан автомобіля АДС та його обладнання.

Показавши високу оперативність та якість роботи в екстрених ситуаціях, звання кращої аварійної бригади виборола команда чернігівського відділення АТ «Чернігівгаз» (майстер Сергій Паламарчук, слюсар Михайло Руденок, слюсар Борис Іванищенко, водій Василь Андріюк та диспетчер Оксана Пилипчук) з результатом 382 балів із 390 можливих.

На другу сходинку піднялися аварійники з Бобровиці (майстер Віктор Гриценко, слюсар Михайло Литовченко, водій Сергій Поталап), а бронзу отримала бригада з Носівки (майстер Олександр Руденко, слюсар Олександр Гармаш, водій Володимир Картун).

Переможці та призери отримають грошові винагороди та пам’ятні відзнаки. І, як і всі інші учасники – цінний досвід роботи в екстрених умовах.