Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

31.10.2019 / 15:03

Майже 100 тис. споживачів газу Чернігівщини користуються Особистим кабінетом на сайті 104.ua

Третина споживачів газу Чернігівської області контролюють облік газу та стан особового рахунку в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Лише з початку року кількість клієнтів, які користуються цим дистанційним сервісом, зросла на 22 тис.
Все більше чернігівців усвідомлюють переваги дистанційного спілкування з газовими компаніями. Все більше чернігівців усвідомлюють переваги дистанційного спілкування з газовими компаніями. ФОТО: АТ "Чернігівгаз"

Завдяки онлайн-сервісу Особистий кабінет на сайті 104.ua майже 100 тис. споживачів «Чернігівгазу» більшість питань вирішують дистанційно. А це - передача показань лічильників газу, перевірка балансу особового рахунку та контроль історії платежів, отримання онлайн-консультацій. Також цей сервіс дозволяєм дізнаватися обсяг спожитого природного газу, розмір нарахованої субсидії, наявність боргу або переплати.

Розширення мережі клієнтських сервісів, таких як - чат-бот 7104ua у Viber, мобільних додатків 104 Mobile для Android та 104 Mobile Light для користувачів Apple, дозволяють економити час клієнтам компанії. За допомогою цих додатків через смартфон можна швидко і зручно  передати показники лічильника і заплатити за газ онлайн.

Зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua можна самостійно, зі свого комп’ютера, або скористатися допомогою фахівців "Чернігівгаз".  Так, адміністратор  Центру обслуговування клієнтів може допомогти клієнту зареєструвати Особистий кабінет та опанувати дистанційні сервіси компанії .

Все більше чернігівців усвідомлюють переваги дистанційного спілкування з газовими компаніями. Адже це один із найзручніших та найшвидших способів передати показання лічильника. Щомісяця більшість користувачів Особистих кабінетів передають дані саме в такий спосіб.

Джерело: