Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

07.09.2020 / 14:25

Компанія «Чернігівгаз» долучилася до участі у Бізнес – фестивалі «Разом до успіху»

До Дня підприємця у Чернігові пройшов фестиваль «Разом до успіху», який об’єднав представників малого та середнього бізнесу, підприємств та компаній міста і регіону.

Більше 80 учасників взяли участь у фестивалі. Розпочався він святковою кавалькадою центром міста - від Центрального парку до Красної площі. А на Алеї Героїв проходила виставка-ярмарка товарів та послуг місцевих виробників та компаній. «Чернігівгаз» теж традиційно приєднався до фестивалю.  

Ми розповіли про свої послуги та допомогли розібратися у питаннях, які цікавили споживачів, у невимушеній святковій обстановці. Наші фахівці за декілька хвилин реєстрували особисті кабінети, щоб клієнтам було зручніше користуватися нашими онлайн-сервісами. Новим користувачам «Чернігівгаз» дарував приємні сувеніри на пам’ять - фірмові чашки, термокружки, блокноти для рецептів, кольорові олівці та запальнички. Ми сподіваємося, що вони зроблять побут комфортнішим, адже це наше головне завдання! Хочемо зауважити, що в нашому наметі було дуже жваво!  Дякуємо Вам, що розділили з нами це свято!

Джерело: