Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

22.12.2017 / 17:20

Команда "Чернігівгазу" посіла II місце в чемпіонаті з футзалу

Чемпіонат з міні-футболу, організований Товариством «Чернігівобленерго» з нагоди професійного свята, зібрав на полі чотири команди енергетичних компаній Чернігівської області та технологічного університету. В результаті запеклої боротьби першість здобули студенти, команда газовиків виборола II місце, а бронзовим призером стали гравці КЕП «Чернігівська ТЕЦ».
Команда "Чернігівгазу" посіла II місце в чемпіонаті з футзалу Команда "Чернігівгазу" посіла II місце в чемпіонаті з футзалу ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Згідно жеребкування, команді «Чернігівгазу» випало грати перший і другий матч з командою КЕП "Чернігівська ТЕЦ". Наші гравці постійно атакували, неодноразово створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. В результаті - перша гра закінчилася з рахунком 7: 3 на користь газовиків, друга - 5:1, де також перемога дісталася нашим футболістам.

Всі ігри були цікавими і наповненими напруженими і емоційними моментами. У фіналі зустрілися ПАТ "Чернігівгаз" і технологічний університет. Останній гол, забитий гравцями університету по пенальті, став вирішальним і приніс перемогу студентській команді з рахунком 3:2.

За перебігом подій на полі спостерігали Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач та Голова правління «Чернігівгаз» Алла Ярова.

Церемонія нагородження переможців турніру з футзалу відбулася 22 грудня під час святкування Дня енергетика. Капітани команд отримали пам’ятні кубки і футбольні м`ячі.