Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

29.10.2018 / 10:26

Інтернет-провайдер порвав газопровід - три села на Козелеччині без газу

При прокладанні лінії оптоволоконного зв`язку до смт Калита Броварського району, в напрямку траси Київ-Чернігів, компанія ТОВ «Скайнет ІСП» спричинила аварійну ситуацію, пошкодивши газопровід високого тиску. Внаслідок цього три населені пункти Козелецького району, а це близько 350 домогосподарств, залишилися без газопостачання.
Силами аварійної бригади виток газу був оперативно локалізований Силами аварійної бригади виток газу був оперативно локалізований ФОТО: 104.ua

В суботу, 27 жовтня, в першій половині дня, на пульт аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Київоблгаз» надійшов виклик про витік газу з поліетиленового газопроводу високого тиску (ДУ 110 мм). За словами підрядника, даний газопровід з якихось причин був відсутній на геодезичному знімку, хоча траса охоронної зони помічена відповідними знаками.

Порив трапився на території Броварського району, на ділянці газопроводу, що пролягає від ГРС Калита. Силами київської бригади виток газу оперативно локалізували – були встановлені спеціальні затискачі та перекрито кран перед вузлом обліку газу на газопроводі Калита – Омелянів.

З огляду на те, що пошкоджений газопровід експлуатується ПАТ «Чернігівгаз» і подає газ селам Козелецького району - Калитянське, Привітне та Омелянів, відновленням газопостачання займатимуться місцеві газовики.

Наразі оцінено обсяг нанесених збитків, які, згідно Кодексу ГРМ, має відшкодувати винуватець аварії. Ремонтно-відновлювальні роботи заплановано провести сьогодні, після чого фахівці ПАТ «Чернігівгаз» здійснять пуски газу до домоволодінь.

Зі свого боку «Чернігівгаз» звертається до підрядників, які мають справу з земельними роботами, і наполягає на суворому дотриманню регламентів при проведенні робіт та оформленні технічної документації. Адже подібні випадки є неприпустимими, особливо в опалювальний сезон.