Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

29.08.2014 / 14:46

Газівники виявили у споживачів 746 порушень

Від початку року ПАТ "Чернігівгаз" провело планово-технічне обслуговування в понад 111 тисячах газифікованих помешкань
Високочутливий течешукач "Варта" - незамінний помічник газовиків Високочутливий течешукач "Варта" - незамінний помічник газовиків ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Під час поквартирних обходів газівники виявили 746 порушень правил безпеки. Більше 60%, а це 495 споживачів, користуються несправним газовим обладнанням.

Окрім несправностей газівники зафіксували 220 самовільно встановлених газових приладів, 23 випадки відсутності тяги, 8 втручань в роботу димо-вентиляційних каналів. Усе це трактується як некваліфіковане втручання в систему газопостачання і, безумовно, несе загрозу безпеці оточуючих. Подібні порушення дають право газівникам відключити газовий прилад, а іноді і всю квартиру від газопостачання.

Не менш важливою для безпечного газоспоживання є своєчасна перевірка димових та вентиляційних каналів на справність і на наявність в них тяги. До опалювального сезону власники будинків повинні подбати про обслуговування каналів і надання до газових господарств актів ДВК. На сьогодні із запланованих 63 тисяч актів надано близько 40 тисяч і робота продовжується.

Планово-технічне обслуговування – це безкоштовна послуга, яку надає ПАТ "Чернігівгаз". Обстеження проводиться задля виявлення витоків газу і упередження нещасних випадків при користуванні газом у побуті, і в залежності від встановленого газового обладнання проводиться 1 раз на рік або на 3 роки. Під час обстеження будинок відключається від газопостачання. Про заплановані роботи споживачів інформують заздалегідь, аби вони подбали про доступ газівників до приладів. Цьогоріч спеціалісти ПАТ "Чернігівгаз" не змогли потрапити до 4256 квартир через відсутність мешканців. Від обстеження відмовилися 10 абонентів.

Дізнатися більше про ПТО можна за посиланням.

З кожним роком спостерігається тенденція до зменшення кількості порушень. Якщо в 2012 році газівники виявили 1659 газових неполадок, то в 2013-му вже на 500 менше. На сьогоднішній день ПАТ "Чернігівгаз" обслуговує майже 346,7 тисяч газифікованих домоволодінь, у яких розміщено 379,3 тисяч газових плит, 65,3 тисяч проточних водонагрівачів, майже 188,9 тисяч опалювальних газових котлів.