Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

04.06.2019 / 14:01

Чернігівські газовики взяли участь у XX Всеукраїнській галузевій спартакіаді

З 28 травня по 1 червня 2019 року на базі дитячого оздоровчого закладу «Блакитне полум'я» в с. Стрілецьке, Генічеського району відбулася XХ Спартакіада працівників газових господарств України.
Чернігівські газовики взяли участь у XX Всеукраїнській галузевій спартакіаді Чернігівські газовики взяли участь у XX Всеукраїнській галузевій спартакіаді ФОТО: АТ "Чернігівгаз"

У чесній боротьбі змагалися за право бути кращими 14 команд, у складі понад 300 працівників газорозподільних компаній України. Довгоочікуване спортивний захід пройшло в дусі безкомпромісної боротьби. Підготовкою та проведенням цього масштабного спортивного свята займалася Об'єднана профспілкова організація спільно з керівниками компанії і ДОУ «Блакитне полум'я».

Учасників Спартакіади привітали гості свята. Яскравими виступами порадували наших спортсменів дитячі музичні та танцювальні колективи.

Змагання проходили в 7 видах спорту: легкій атлетиці, настільному тенісу, волейболу, шашок, гирьового спорту, армспорту. У басейні на території табору спортсмени мали можливість показати свої здібності в плаванні. Команда АТ "Чернігівгаз" неодноразово займала призові місця, і з урахуванням всіх видів змагань посіла Х місце.

За результатами загальнокомандного заліку переможцями Спартакіади 2019 року стала команда АТ "Сумигаз", друге місце посіли спортсмени-газовики АТ "Дніпропетровськгаз", а бронзу отримали працівники АТ "Вінницягаз".

Підводячи підсумки змагань, організатори змагань та суддівська колегія ухвалила рішення нагородити найбільш активних учасників спартакіади грамотами, кубками та пам'ятними медалями.

Кубками та нагородами відзначено працівників АТ "Чернігівгаз":

Авраменко Ольгу - контролера відділу інспектування управління метрології Чернігівської дільниці нагороджено бронзовими медалями та грамотами за зайняті:

• ІІІ місце в забігу на 100 м серед жінок
  • ІІІ місце в стрибках в довжину
  • ІІІ місце в забігу на 200 м серед жінок

Бучковця Євгена -  слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування 3 розряду групи ВБСГ служби експлуатації систем газопостачання Новгород-Сіверської дільниці Корюківського відділення нагороджено срібною медаллю та грамотою за зайняте

• ІІ місце в гирьовому спорті у вазі більше 90 кг

За зайняте ІІІ місце нагороджено кубком, бронзовими медалями та грамотами команду волейболістів у складі: