Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

01.04.2019 / 16:24

"Чернігівгаз" долучився до заходів з нагоди всесвітнього Дня охорони праці

Компанія "Чернігівгаз" візьме участь у заходах, присвячених всесвітньому Дню охорони праці, який цьогоріч пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Робота газовика складна і небезпечна Робота газовика складна і небезпечна ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

З 1 по 30 квітня 2019 року в підрозділах ПАТ «Чернігівгаз» пройде місячник охорони праці безпеки газопостачання та безпеки дорожнього руху, присвячений всесвітньому Дню охорони праці. Щороку цей день відзначається 28 квітня. Головною метою заходів місячника є привернення всебічної уваги до усунення або досягнення мінімально можливого (допустимого) рівня виробничих ризиків, до профілактики виробничого травматизму і професійної захворюваності.

Організаційний комітет ПАТ «Чернігівгаз» з підготовки та проведення заходів звертається до всіх керівників та працівників компанії, щодо необхідності створення на робочих місцях кожного працівника належних, здорових і безпечних умов праці. 

Впродовж місячника проводитимуться круглі столи, семінари, бесіди, цільові та оперативні обстеження санітарного стану умов та безпеки праці, роз`яснювальна робота в навчальних закладах, а також визначатимуться переможці конкурсу дитячого малюнка «Газ людині вірно служить, з обережними він - дружить».  

Компанія "Чернігівгаз" повсякчас розцінювала охорону праці, як важливий елемент, спрямований на найцінніше - збереження життя, здоров`я та працездатності робітників, створення належних умов на робочих місцях, а також запобігання нещасних випадків і професійних захворювань. В 2018 році видатки компанії на охорону праці склали понад 1,1 млн грн., що складає 0,83% від фонду оплати праці за 2017 рік. 

Джерело: