Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

Новини

05.08.2018 / 21:15

Близько 500 маленьких чернігівців опанували професію газовика (фоторепортаж)

У «Місто професій» перетворився цими вихідними чернігівський Центральний парк культури та відпочинку. «Чернігівгаз» вперше представив компанію на профорієнтаційному проекті і одразу завоював прихильність маленьких чернігівців. Локація газовиків стала однією з найпопулярніших на проекті.
Близько півтисячі чернігівських дітлахів опанували професію газовика Близько півтисячі чернігівських дітлахів опанували професію газовика ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Організатор заходу - міжнародний проект «Місто професій», дав можливість близько 50 різноманітним підприємствам та службам Чернігівщини ознайомити дітлахів з специфікою своєї діяльності та допомогти визначитися з майбутнім фахом.

Цьогоріч «Чернігівгаз» вперше виступив партнером проекту і близько 500 маленьких чернігівців на кілька годин стали «співробітниками» газової компанії.

На вході, в імпровізованому відділі кадрів, кожна дитина отримувала паспорт та презентаційну карту професій.

Після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей діти приступали до «роботи» – виконання певних завдань.

За виконану роботу сумлінні «працівники» отримували «заробітну плату» - 50 гривників. Зароблені кошти згодом витрачали в крамниці сувенірів та солодощів, розташованій на виході з території «Міста професій».

«Чернігівгаз» знайомив маленьких відвідувачів з функціоналом аварійно-диспетчерської служби, яка є своєрідною візитівкою і найважливішою в структурі газової компанії. Адже щодоби аварійникам доводиться опрацьовувати близько 60 заявок від споживачів. І саме від їх професіоналізму залежить оперативність локалізації аварії і відповідно безпека громадян.

Аби відчути себе в ролі газовиків діти вчилися одягати засоби індивідуального захисту,

передавали по рації виклики,

знайомилися зі знаряддям

та спецприладами,

пробували себе у ролі водіїв АДС.

Неабиякою популярністю на локації газовиків користувалася спеціальна фотозона, де кожного відвідувача гостинно зустрічав анімаційний персонаж – Супергаз.

Кожен бажаючий робив селфі або фото на згадку про цьогорічне «Місто професій».

За словами газовиків, такий захід допомагає не лише продемонструвати дітям можливості дорослого світу і на власному досвіді спробувати, як це працювати в різних сферах, а й навчитися цінувати працю.

«Сьогодні ми допомагали малечі опанувати навички фахівців служби екстреного реагування «104». Показували, як працюють прилади для пошуку траси газопроводу і витоків газу,

а також нагадували в яких випадках треба викликати цю службу.

Безперечно, такий проект несе чималу користь у вихованні молоді, закладає основу для їх профорієнтації. А головне, дає дітям розуміння, що отримати винагороду можна лише працюючи і докладаючи зусиль», -  розповідає слюсар аварійно-диспетчерської служби «Чернігівгазу» Ігор Сусленко.

Окрім знайомства з тонкощами роботи аварійної служби, газовики нагадували малечі та їхнім батькам прості правила безпеки користування газом в побуті.

В наборі промо-продукції - магніти, листівки, наліпки та брендовані повітряні кульки - все для того, щоб привабити гостей і сконцентрувати увагу на важливості правильного поводження з природним газом.

Всі маленькі відвідувачі отримали від «Чернігівгазу» корисний сувенір,

а дорослі – черговий номер газети 104.інфо.