Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

10.08.2016 / 10:42

Заява-приєднання до умов договору розподілу газу вже доступна в особистому кабінеті

В особистих кабінетах споживачів газу з'явилася нова функція - завантажити заяву-приєднання до умов договору розподілу природного газу.
EIC-код – це «персональний газовий номер» домоволодіння (точки обліку домоволодіння) в єдиному реєстрі Оператора ГТС EIC-код – це «персональний газовий номер» домоволодіння (точки обліку домоволодіння) в єдиному реєстрі Оператора ГТС ФОТО: 104.ua

Після набуття чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України "Про ринок природного газу", розподіл природного газу населенню здійснюється на підставі укладеного публічного договору розподілу природного газу між Оператором ГРМ та споживачем. На території Чернігівської області оператором газорозподільної мережі є ПАТ "Чернігівгаз".

Наприкінці березня поточного року всім споживачам природного газу Чернігівської області разом з рахунками за газ надійшла поштою заява-приєднання до умов договору розподілу природного газу.  У разі відсутності зауважень до персоніфікованих даних зазначених в заяві, її необхідно було підписати та передати в газову компанію будь-яким зручним способом:

  • надіслати поштою або кур’єром на адресу філії ПАТ "Чернігівгаз "у відповідному місті або районі;
  • вкласти у спеціальну скриньку в Центрах обслуговування клієнтів;
  • передати контролеру під час його візиту. 

Типовий договір розподілу природного газу побутовим споживачам затверджено Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2498. Договір є публічним - він розміщений на нашому сайті та сайті державного регулятора НКРЕКП, а також був опублікований в газеті "Деснянська правда" № 52 від 31 грудня 2015 року. 

Цим споживач засвідчує свою згоду з умовами договору. 

Що таке заява-приєднання і як її заповнити детальніше читайте тут.

У разі необхідності внесення змін у персоніфіковані дані споживач має звернутись особисто до Центру обслуговування клієнтів своєї філії за територіальною приналежністю.

Зверніть увагу! У разі незгоди споживача приєднуватися до умов договору розподілу природного газу, споживач не має права використовувати природний газ із ГРС та повинен подати до ПАТ "Чернігівгаз" письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його домоволодіння.

Як зареєструватися в Особистому кабінеті читайте тут.