Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

01.01.2019 / 09:00

Шість зручних способів передати показання лічильника газу

Побутові споживачі газу мають можливість передати показання лічильника "Чернігівгазу" декількома дистанційними способами, що значно полегшує і прискорює обмін даними. Згідно правил це потрібно робити щомісяця з 1-го по 5-те число
Особистий кабінет - це зручний дистанційний сервіс для взаємодії з газовими компаніями Особистий кабінет - це зручний дистанційний сервіс для взаємодії з газовими компаніями ФОТО: 104.ua

Згідно з правилами Кодексу газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати «Чернігівгазу» дані з 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим.

Розрахунковим періодом за спожитий газ визначено календарний місяць. Аби по кожному домогосподарству зафіксувати фактичні обсяги споживання природного газу і коректно сформувати нарахування в квитанціях, газорозподільній компанії потрібно щомісячно отримувати дані побутових лічильників. Споживачам, які не передадуть показання до 6-го числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.

Передати показання лічильника можна такими дистанційними сервісами:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.uaДля цього треба зареєструватися або увійти до кабінету, якщо споживач вже зареєстрований;
    • зафіксувати показання в мобільному додатку 104 Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google PlayУвага! У додатку реалізована нова функція - додати акаунт.
    • Через Viber бот 7104ua. Детальна інструкція з реєстрації та користування Viber-ботом 7104ua. 
  • СМС-повідомленням на короткий номер 7104 (формат: 1500000015 00150, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ - показання лічильника (до 5 цифр). Між особовим рахунком і показаннями лічильника має бути один пробіл.
  • електронною поштою contact@cn.104.ua.
    • зателефонувати до Контакт-центру за номерами (0462) 61-62-04 або (067) 65 64 104.  Для мешканців районів області код для дозвону зі стаціонарного телефону (022), код (0462) - для дзвінків з мобільного телефону. Цілодобове голосове меню дозволяє передати дані самостійно, без з`єднання з оператором. Слідуючи підказкам голосового меню потрібно вибрати цифру "2";

Найоперативнішим і найзручнішим способом передачі показань є Особистий кабінет. Вже за годину споживач зможе побачити оновлені дані і свій баланс. На занесення в програму кубометрів, переданих іншими каналами зв`язку, знадобиться декілька днів.

Нагадаємо, 27 листопада 2015 р. набув чинності Кодекс газорозподільних систем, розроблений відповідно до Закону України "Про ринок природного газу». В документі визначено взаємовідносини облгазу із суб’єктами ринку природного газу, а також встановлено правові, технічні, організаційні та економічні засади функціонування газорозподільних систем.

Джерело: