Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

28.12.2017 / 09:00

Прості способи передачі показань лічильника газу

Щоб отримувати платіжки з коректними нарахуваннями, споживачам потрібно щомісяця з 1 по 5 число передавати показання лічильника газовій компанії.
Оберіть для себе найзручніший спосіб передачі показань газового лічильника Оберіть для себе найзручніший спосіб передачі показань газового лічильника ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Розрахунковим періодом за спожитий газ визначено календарний місяць. Аби по кожному домогосподарству зафіксувати фактичні обсяги споживання природного газу і коректно сформувати нарахування в квитанціях, газорозподільній компанії потрібно щомісячно отримувати дані побутових лічильників. Споживачам, які не передадуть показання до 6-го числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.

Побутові споживачі газу мають можливість передати показання лічильника в "Чернігівгаз" декількома дистанційними способами, що значно полегшує і прискорює обмін даними:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.uaДля цього треба зареєструватися або увійти до кабінету, якщо споживач вже зареєстрований;
  • СМС-повідомленням на короткий номер 7104 (формат: 1500000015 00150, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ - показання лічильника (до 5 цифр). Між особовим рахунком і показаннями лічильника має бути один пробіл.
  • зателефонувати до Контакт-центру за номерами (0462) 61-62-04 або (067) 65 64 104.  Для мешканців районів області код для дозвону зі стаціонарного телефону (022), код (0462) - для дзвінків з мобільного телефону. Цілодобове голосове меню дозволяє передати дані самостійно, без з`єднання з оператором. Слідуючи підказкам голосового меню потрібно вибрати цифру "2";
  • електронною поштою contact@cn.104.ua.

Найоперативнішим і найзручнішим способом передачі показань є Особистий кабінет. Вже за годину споживач зможе побачити оновлені дані і свій баланс. На занесення в програму кубометрів, переданих іншими каналами зв`язку, знадобиться декілька днів.

Нагадаємо, 27 листопада 2015 р. набув чинності Кодекс газорозподільних систем, розроблений відповідно до Закону України "Про ринок природного газу». В документі визначено взаємовідносини облгазу із суб’єктами ринку природного газу, а також встановлено правові, технічні, організаційні та економічні засади функціонування газорозподільних систем.

Джерело: