Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204
01.04.2016 / 10:18
Що таке заява-приєднання до умов договору розподілу газу
Днями всім споживачам природного газу Чернігівської області надійшла поштою заява-приєднання до умов договору розподілу природного газу. ПАТ «Чернігівгаз» надає роз`яснення для чого потрібна ця заява і що робити споживачам у разі неспівпадіння персоніфікованих даних.
Заява Заява ФОТО: 104.ua

Розділення функцій поставки і розподілу природного газу, продиктоване Законом України «Про ринок природного газу», потребує врегулювання договірних взаємовідносин між споживачами і газорозподільними підприємствами.

Відтепер, щоб мати можливість користуватися газом, всім побутовим споживачам, чиї об’єкти в установленому порядку підключені до газорозподільних мереж, необхідно укласти договір розподілу природного газу з Оператором ГРМ, в Чернігівській області - з ПАТ «Чернігівгаз». Це потрібно для встановлення правомірних підстав для відбору природного газу з мереж та можливості забезпечення постачання газу до газифікованих помешкань. Таке нововведення затверджено Постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2494 від 30.09.15 р. «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем», далі Кодекс ГРC. Редакція Типового договору розподілу газу і додатки затверджені Постановою НКРЕКП № 2498 від 30.09.15 р. (зміни затверджені Постановою НКРЕКП № 1418 від 11 серпня 2016 року).

Як укласти договір

Новий договір розподілу природного газу є публічним, однаковим для всіх споживачів і не передбачає двостороннього підписання, що значно спрощує процедуру його укладання. Отже, поставивши підпис на заяві приєднанні, і в будь-який спосіб надавши її на адресу філії ПАТ «Чернігівгаз», споживач засвідчує свою згоду з умовами договору.

Підписані заяви можна надіслати поштою, віддати контролеру або особисто принести до центру обслуговування клієнтів ПАТ «Чернігівгаз» і залишити в скринці.

Споживачам м. Чернігова та Чернігівського району заяви-приєднання треба надавати в Центр обслуговування клієнтів за адресою: пр-т Перемоги, 108-а. Поштові адреси та телефони філій ПАТ "Чернігівгаз" можна дізнатися у розділі Контакти наших служб.

Що потрібно заповнити

Як діяти у разі виявлення розбіжностей

Що означають поняття «група споживання» та «планові об`єми»

Що таке «величина приєднаної потужності»

Що означає в переліку газових приладів «гаряча вода»

Як можна ознайомитися з текстом договору

Що буде, якщо споживач не поверне заяву-приєднання