Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

15.12.2014 / 16:50

Розрахункові квитанції за газ надійдуть усім споживачам протягом тижня

Останніми днями до ПАТ "Чернігівгаз" поступило чимало запитань від споживачів, чому у звичний строк не надійшли квитанції за газ. Можемо запевнити - ситуація під контролем - відсьогодні платіжки почали розноситися і надійдуть до всіх адресатів протягом тижня
Для забезпечення безперебійного газопостачання - вчасно та в повній мірі розраховуйтесь за спожитий газ Для забезпечення безперебійного газопостачання - вчасно та в повній мірі розраховуйтесь за спожитий газ ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Затримка у формуванні рахунків відбулася з двох причин. Головним чином - це раптові відключення електроенергії в Центрі обслуговування споживачів ПАТ "Чернігівгаз", розташованого на пр-ті Миру 53. Також на своєчасність нарахувань та занесення даних до абонентної бази вплинули деякі технічні моменти, пов`язані із впровадженням нової комп`ютерної програми для проведення розрахунків за газ. Щоб виправити ситуацію, адмінбудівля головного офісу була налаштована на іншу лінію електропередачі, що дало змогу сконцентрувати всі обласні сервери і необхідний персонал в одному місці. Для прискорення процесу фахівці виходили на роботу у вихідні дні. 

На сьогоднішній день усі квитанції надруковані і почали надходити споживачам. 

ПАТ "Чернігівгаз" вибачається за тимчасові незручності і звертається до споживачів з проханням, як тільки надійдуть квитанції, не зволікати з оплатою. І хоча традиційно наприкінці року у зв`язку із зростанням обсягу платежів фінустанови подовжують час роботи, просимо не відкладати оплату на останні дні. Розрахуватися за газ можна готівкою, або за допомогою банківського переказу у касах абонентних служб Вашого газового господарства (координати дивіться тут), у банківських та поштових відділеннях. 

Пам’ятайте, своєчасна оплата за газ – це обов’язок кожного споживача, який не лише дозволить уникнути заборгованості, але й гарантуватиме надання якісних послуг і дасть змогу підтримувати безперебійне та безаварійне газопостачання Чернігівщини. 

Увійдіть в Новий рік без старих боргів!

Як можна сплатити за газ читайте тут.