Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

20.02.2014 / 17:30

Причини отруєння чадним газом та як цього уникнути

Вітряна погода, дощ, сніг, зниження температури навколишнього середовища можуть стати причиною обмерзання димоходів, відсутності тяги в димових та вентиляційних каналах, що призводить до скупчення чадного газу в приміщеннях та отруєння людей.
Найголовніше для нас - безпека споживачів Найголовніше для нас - безпека споживачів ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Від початку 2014 року в Україні від отруєння чадним газом постраждало більше 15 чоловік.

Як вберегти себе та свою родину від отруєння чадним газом:

  • при користуванні газовими приладами забезпечити доступ повітря в приміщення;
  • щоб уникнути обмерзання оголовків димоходів та скупчення чадного газу в приміщенні, мешканцям домоволодінь необхідно здійснювати огляд димових каналів не рідше одного разу на місяць у зимовий період;
  • за допомогою легкої смужки паперу до та під час користування газовими приладами перевіряти тягу в димових та вентиляційних каналах. Для цього прикласти смужку паперу до отвору димоходу. Якщо смужка залишиться нерухомою – тяга в димоході відсутня;
  • звернутись в спеціалізовану організацію, яка має дозвіл Територіального управління Держгірпромнагляду України в Чернігівській області для ремонту димових та вентиляційних каналів Вашого домоволодіння. Контакти організацій, які мають право на перевірку та ремонт ДВК можна дізнатись в управліннях газового господарства або перейшовши за посиланням.
  • не рідше одного разу на рік, перед початком опалювального сезону організувати перевірку технічного стану ДВК Вашого домоволодіння.

Пам`ятайте! При виявленні запаху газу треба негайно викликати аварійну газову службу за номером "104".