Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

11.05.2018 / 10:00

Повідомлення про припинення газопостачання Сновська та сіл В.Щимель і Займище

ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що 15 травня 2018 року, у зв`язку із зупинкою ГРС Сновськ, споживачам газу м.Сновськ, с.Великий Щимель та с.Займище тимчасово буде припинено газопостачання.
Реконструкція та ремонт системи газопостачання забезпечать її стабільну роботу в опалювальний сезон Реконструкція та ремонт системи газопостачання забезпечать її стабільну роботу в опалювальний сезон

За повідомленням Чернігівського ЛВУМГ, у зв'язку з плановими роботами на ГРС Сновськ, у всіх споживачів газу м.Сновськ, с.Великий Щимель та с.Займище впродовж 9 годин буде відсутнє газопостачання.

Ремонтні роботи заплановано провести 15 травня 2018 року з 09.00 до 18.00 год.

У разі дострокового завершення робіт Чернігівське ЛВУМГ попередить ПАТ "Чернігівгаз" і відновлення газопостачання розпочнеться раніше.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо споживачів із розумінням поставитися до ситуації!

Джерело: