Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

07.07.2017 / 17:09

Повідомлення про припинення газопостачання м. Корюківка

ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що 11 липня 2017 року, у зв`язку із зупинкою ГРС, по всьому м. Корюківка буде припинено газопостачання.
Реконструкція та ремонт системи газопостачання забезпечать її стабільну роботу в опалювальний сезон Реконструкція та ремонт системи газопостачання забезпечать її стабільну роботу в опалювальний сезон ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

За повідомленням Чернігівського ЛВУМГ, у зв'язку з плановими роботами на ГРС Корюківка, у всіх споживачів газу райцентру тимчасово буде відсутнє газопостачання.

Початок виконання робіт 11 липня 2017 року об 11-00. Відновлення газопостачання заплановане на 12 липня.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів природного газу або їх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання, а також забезпеченні безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв.

Доповнено:

Станом на ранок 13 липня газопостачання відновлене в 69 з 74 багатоквартирних житлових будинках. Впродовж дня здійснюватиметься пуск газу приватному сектору, а ввечері - в багатоповерхівках, що залишились.

"Чернігівгаз" просить мешканців з розумінням ставитись до ситуації і допускати газовиків в квартири, адже від цього залежить оперативність пусків газу.

Джерело: