Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

11.05.2018 / 10:09

В яких населених пунктах Чернігівщини 16 травня не буде газу

ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що 16 травня 2018 року, у зв`язку із зупинкою ГРС Петрівка (Сновського р-ну) і ГРС Городня деяким населеним пунктам Сновського та Городнянського району тимчасово буде припинено газопостачання.
Реконструкція та ремонт системи газопостачання забезпечать її стабільну роботу в опалювальний сезон Реконструкція та ремонт системи газопостачання забезпечать її стабільну роботу в опалювальний сезон

За повідомленням Чернігівського ЛВУМГ, у зв'язку з плановими роботами мешканцям 20 населених пунктів Сновського та Городнянського району тимчасово буде відключене газопостачання.

Проведення ремонтних робіт на ГРС Петрівка (Сновського р-ну) заплановане на 16 травня 2018 року з 07.00 до 13.00 год. 

В наступних населених пунктах:

  • Сновського р-ну: с.Нові Боровичі, с.Петрівка, с.Смяч, с.Стара Рудня, с.Старі Боровичі, с.Хотуничі. 
  • Городнянського р-ну: с.В.Дирчин, с.Дібровне, с.Конотоп, с.Смичин. 

Проведення ремонтних робіт на ГРС Городня заплановане на 16 травня 2018 року з 12.00 до 18.00 год. 

В наступних населених пунктах: м.Городня, с.Бутівка, с.Великий Листвен, с.Вихвостів, с.Куликовка, с.Пекурівка, с.Півнівщина, с.Тупичів, с.Хрипівка, с-ще Ясенівка.

У разі дострокового завершення робіт Чернігівське ЛВУМГ попередить ПАТ "Чернігівгаз" і відновлення газопостачання розпочнеться раніше.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо споживачів із розумінням поставитися до ситуації!

Джерело: