Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204
15.07.2015 / 09:34
Як укласти новий договір "Про надання населенню послуг з газопостачання"
З 1 липня постачати газ за регульованим тарифом споживачам Чернігівської області розпочало нове підприємство – ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ". У зв`язку з цим усім користувачам газу потрібно укласти нові тристоронні угоди.
Новий тристоронній договір укладається між споживачем, ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" і ПАТ "Чернігівгаз" Новий тристоронній договір укладається між споживачем, ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" і ПАТ "Чернігівгаз" ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Для чого це потрібно? Куди звертатися і як буде проходити переукладання? Які документи потрібно при собі мати? Які послуги надаватиме ПАТ "Чернігівгаз", а які нова компанія? Відповіді на ці питання ви знайдете в нашій публікації.

Для чого потрібен новий договір

По-перше, договірні відносини зі споживачем газу передбачені Правилами надання населенню послуг з газопостачання. По-друге, редакція нового договору про надання населенню послуг з газопостачання дещо різниться від попереднього і він є тристороннім - укладається між споживачем, ПАТ "Чернігівгаз" і ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ". Заключити його потрібно, щоб узаконити згідно нових ліцензійних умов взаємини постачальника газу і газотранспортного підприємства зі споживачем. Поставивши особистий підпис, споживач засвідчує, що ознайомлений і згоден зі змістом договору. 

Ознайомитися з текстом нового договору можна у розділі Як стати нашим клієнтом.

Детальніше про зміну постачальника газу читайте тут.

Куди звертатися споживачам

Які документи необхідно надати

Реквізити нового постачальника для оплати за газ

Куди звертатися, якщо відчули запах газу

Джерело: