Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

04.05.2017 / 13:03

Клієнти "Чернігівгазу" можуть замовити дзвінок оператора контакт-центру з Особистого кабінету

Віднедавна Особисті кабінети споживачів газу поповнилися новою функцією – "зателефонуйте мені". Скористатися нею можуть усі клієнти ПАТ "Чернігівгаз", у яких є зареєстрований Особистий кабінет на сайті 104.ua
Контакт-центр Контакт-центр ФОТО: 104.ua

Користувачам газу Чернігівської області стала доступною нова послуга - замовлення зворотного дзвінка від оператора контакт-центру "Callback". Щоб отримати послугу споживачу достатньо створити в своєму Особистому кабінеті відповідну заявку. Таке замовлення є зручним у випадках, коли лінія зайнята або ж перевантажена і клієнт компанії не може додзвонитися, або ж бажає здійснити дзвінок за рахунок газової компанії.

"Реалізація нових можливостей дистанційного спілкування з клієнтами дає нам змогу не лише покращити якість обслуговування, а й зекономити час і замовника послуги, і наших операторів. До того ж вхідні дзвінки для всіх мобільних операторів є безкоштовними, завдяки чому споживачі заощаджують власні кошти", - поінформував начальник Управління клієнтського сервісу Дмитро Лахтіонов.

Зворотній дзвінок замовити дуже просто: для цього необхідно увійти у власний аккаунт на сайті 104.ua та натиснути кнопку "Зателефонуйте мені", розташовану у нижній частині сайту. Оператор контакт-центру автоматично отримає заявку та зателефонує за номером телефону, який буде вказано клієнтом. Зробити замолення можна щодня (без вихідних) з 8:00 до 19:00. Заявки оброблятимуться операторами з 8:00 до 20:00.

Нагадаємо, звернувшися до контакт-центру за номерами (0462) 61 62 04 або (067) 65 64 104, можна отримати відповіді на усі запитання щодо газопостачання, передати показання лічильника, дізнатись стан особового рахунку, проконсультуватися з правил безпечного користування газом і т.і. 

Пропонуємо споживачам брати участь у покращенні роботи сервісів газових компаній та вностити свої пропозиції та зауваження, скористашись спеціальною опцією "Повідомлення" в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

Як зареєструвати Особистий кабінет читайте тут.