Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

01.06.2017 / 15:19

Яким споживачам "Чернігівгаз" радить змінити логін в особистих кабінетах

У зв`язку з рішенням РНБО України щодо блокування ряду російських сайтів, до ПАТ «Чернігівгаз» надходять питання від споживачів щодо доцільності зміни e-mail адреси російських поштових сервісів, яка слугує логіном для авторизації в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Що робити, якщо Ваша поштова скринька зареєстрована на заборонених ресурсах, ми розкажемо в цій публікації.
Оплатити газ онлайн можна за допомогою безкоштовного сервісу Особистий кабінет Оплатити газ онлайн можна за допомогою безкоштовного сервісу Особистий кабінет ФОТО: 104.ua

По-перше, слід зазначити, що негайної потреби у заміні адреси поштової скриньки (логіну) немає. Навіть при використанні адрес російських сервісів (mail.ru, yandex.ru) як і раніше Ви зможете безперешкодно авторизуватись на сайті 104.ua. Проте, щоб повноцінно користуватись нашими сервісами, мати змогу отримувати від компанії інформаційні повідомлення та у разі необхідності відновити пароль, ПАТ «Чернігівгаз» рекомендує споживачам газу змінити у Особистих кабінетах свої електронні адреси, у разі якщо вони були зареєстровані на заборонених ресурсах.

Щоб змінити логін, потрібно натиснути кнопку «Редагувати профіль» на головній сторінці Особистого кабінету після авторизації. Далі слід вказати новий діючий e-mail та натиснути «Зберегти» аби переконатись, що логін успішно змінено. Відповідне повідомлення має з’явитись праворуч введеного e-mail після збереження змін.

Якщо Ви втратили доступ до поштової скриньки, що була зареєстрована на заборонених російських сайтах, та не можете увійти до кабінету - натисніть «Забув логін» на сторінці авторизації (входу) та видаліть свій аккаунт. Після цього Ви зможете повторно зареєструватись, використовуючи новий e-mail.

Нагадуємо, що відповіді на найбільш поширені питання стосовно користування Особистим кабінетом Ви можете знайти у детальній інструкції, переглянути яку можна тут.