Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

01.11.2018 / 12:33

Як легко та швидко передати показання газового лічильника

Для чернігівців і мешканців області вже три роки працює інтернет-сервіс «Особистий кабінет». Усі споживачі природного газу мають змогу дистанційно передавати показання лічильників газу, перевірити стан розрахунків та отримати консультації онлайн.
У мобільному додатку 104 Mobile реалізована нова функція - додати акаунт У мобільному додатку 104 Mobile реалізована нова функція - додати акаунт ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

Зареєструвавшись в Особистому кабінеті, споживач газу отримує можливість стежити за своїм особовим рахунком не виходячи з дому. Без щомісячних візитів до Центрів обслуговування і трати часу в чергах він вносить і звіряє показання лічильника та оплачує за газ онлайн. В Особистому кабінеті також реалізовані функції "Поставити запитання" та "Зателефонувати мені", що також полегшує зворотній зв`язок між споживачами та фахівцями газової компанії.

Користуватися онлайн кабінетом можуть усі споживачі – фізичні особи. Інтерфейс кабінету – простий та зрозумілий. Процедура реєстрації займає декілька хвилин. Головне, потрібно знати номер свого особового рахунку (він вказаний у квитанції) та останню суму оплати за газ. Детальна інструкція з реєстрації та користування особистим кабінетом є на сайті 104.ua.

До того ж, декілька місяців тому, у тестовому режимі запрацював додаток «104 Mobile» для мобільних телефонів з операційною системою Android. З його допомогою через смартфон можна швидко та зручно передати показання лічильника та оплатити газ онлайн. Завантажити тестову версію «104 Mobile» на мобільний можна за посиланням Google Play. Додаток наразі розроблений для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище).

Незалежно від способу реєстрації, можна використовувати логін і пароль для входу в обліковий запис як на сайті (особистий кабінет), так і в мобільному додатку 104 Mobile. Після тестування 104 Mobile надсилайте свою оцінку та відгуки про його роботу на 104.mobile@rgc.ua. Ваші пропозиції та зауваження будуть враховані під час вдосконалення нового мобільного додатку для споживачів газу.

ПАТ «Чернігівгаз» нагадує: передавайте показання лічильників з 1 по 5 число кожного місяця, щоб уникнути розбіжностей в розрахунках. Про всі доступні дистанційні способи передачі показань лічильника читайте тут.