Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

18.08.2019 / 09:05

На Чернігівщині з 20 серпня 8 селам тимчасово припинять газопостачання

АТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що у зв`язку з ремонтними роботами на газопроводі високого тиску АГРС В.Зліїв – ГРП с. Кувечичі, в 8 селах Чернігівської області буде тимчасово призупинено газопостачання.
Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання ФОТО: 104.ua

У зв'язку з проведенням робіт по заміні прокладки на лінійному запірному пристрої газопроводу високого тиску АГРС В.Зліїв – ГРП с. Кувечичі, з 20 серпня у мешканців сіл Чернігівського району: Довжик, Кувечичі, Мохнатин, Унучки, Табаївка, Рогощі та сіл Ріпкинського району: Шумани та Павлівка буде відсутнє газопостачання.

Повторний пуск газу запланований на 21-23 серпня 2019 року.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо споживачів із розумінням поставитися до ситуації!

Джерело: