Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

01.08.2019 / 10:02

Двом селам Куликівського району тимчасово припинять газопостачання

АТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що у зв`язку з проведенням планових регламентних робіт на складових газорозподільної системи та технічного обслуговування газопроводів, в 2 селах Куликівського району буде тимчасово призупинено газопостачання.
Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання ФОТО: 104.ua

У зв'язку з плановою перевіркою на герметичність газових мереж, газопроводів-вводів та ввідних газопроводів, у мешканців с. Вершинова Муравійка та с. Виблі Куликівського району буде відсутнє газопостачання на такі терміни:

  • с. Вершинова Муравійка  - 05.08 - 09.08
  • с. Виблі - 12.08 - 23.08

У разі дострокового завершення робіт повторний пуск газу розпочнеться раніше.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо споживачів із розумінням поставитися до ситуації!

Джерело: