Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

10.06.2019 / 14:07

Селу Кулишівка на Варвинщині тимчасово перекриють газопостачання

АТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що з 12 червня 2019 року, у зв`язку з проведенням планової перевірки на герметичність складових газорозподільної системи в с. Кулишівка Варвинського району буде призупинено газопостачання.
Застарілі газогони спричиняють додаткові втрати газу і є джерелом підвищеної небезпеки для споживачів Застарілі газогони спричиняють додаткові втрати газу і є джерелом підвищеної небезпеки для споживачів ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

У зв'язку з регламентними роботами на газорозподільній системі, починаючи з 12 червня, в с. Кулишівка Варвинського району у 64 побутових споживачів буде відсутнє газопостачання.

Повторний пуск газу запланований на 14 червня 2019 року. 

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, і з 08:00 год. 12 червня до повторного пуску газу не користуватися газовим обладнанням.

Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо споживачів із розумінням поставитися до ситуації!

Джерело: