Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

12.09.2018 / 13:07

Повідомлення про припинення газопостачання с. Петрівка Бобровицького району

ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що з 18 вересня 2018 року, у зв`язку з проведенням планових ремонтних робіт на складових газорозподільної системи та технічного обслуговування газопроводів, в с. Петрівка Бобровицького району буде тимчасово призупинено газопостачання.
Місце, де проводяться газонебезпечні роботи, має бути огороджене належним чином Місце, де проводяться газонебезпечні роботи, має бути огороджене належним чином ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"

У зв'язку з регламентними роботами на газорозподільній системі, з 18 вересня у 352 мешканців с. Петрівка Бобровицького району буде відсутнє газопостачання

Провести повторний пуск газу заплановано до 25 вересня 2018 року. У разі дострокового завершення робіт пуски газу в будинки споживачів почнуться раніше.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо споживачів із розумінням поставитися до ситуації!

Джерело: