Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

11.09.2018 / 15:07

В Лебединцях на два дні буде призупинено газопостачання

ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що з 13 вересня 2018 року, у зв`язку з проведенням планових ремонтних робіт на складових газорозподільної системи та технічного обслуговування газопроводів, в с. Лебединці Срібнянського району буде тимчасово призупинено газопостачання.
Застарілі газогони спричиняють додаткові втрати газу і є джерелом підвищеної небезпеки для споживачів Застарілі газогони спричиняють додаткові втрати газу і є джерелом підвищеної небезпеки для споживачів ФОТО: 104.ua

У зв'язку з регламентними роботами на газорозподільній системі, у мешканців с. Лебединці Срібнянського району впродовж 13 та 14 вересня буде відсутнє газопостачання.

У разі дострокового завершення робіт повторний пуск газу розпочнеться раніше.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Просимо споживачів забезпечувати безперешкодний доступ працівникам ПАТ "Чернігівгаз" на територію домогосподарств до газових приладів та лічильників. Повторний пуск газу в будинкові мережі буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо споживачів із розумінням поставитися до ситуації!

Джерело: