Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

31.05.2018 / 16:07

Через планові роботи з 4 червня в смт Березна буде припинено газопостачання

У зв'язку з проведенням планових робіт по обстеженню газорозподільної системи населеного пункту і ремонтом обладнання на газопроводі середнього тиску, з 4 червня споживачам смт Березна буде відключено газопостачання.
Запірна арматура ГРП (газорегуляторного пункту) Запірна арматура ГРП (газорегуляторного пункту) ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

ПАТ "Чернігівгаз" інформує, що в період з 4 по 17 червня 2018 року, на підземних газопроводах, спорудах на них та на внутрішньобудинкових газопроводах побутових та комунально-побутових споживачів розташованих в смт. Березна Менського району, будуть проводитись планові роботи по обстеженню газопроводів та газового обладнання, а також ремонту обладнання на газопроводі середнього тиску.

Ці заходи входять в план підготовки до опалювального сезону, щоб в зимовий період запобігти виникненню нещасних випадків та аварій на газорозподільних мережах регіону.

У зв'язку з цим "Чернігівгаз" повідомляє про припинення газопостачання всім споживачам смт Березна на вищезазначений термін. У разі дострокового виконання робіт відновлення газопостачання розпочнеться раніше.

Просимо споживачів забезпечувати безперешкодний доступ працівникам ПАТ "Чернігівгаз" на територію домогосподарств до газових приладів та лічильників. Повторний пуск газу в будинкові мережі буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо споживачів із розумінням поставитися до ситуації!

Джерело: