Контакт-центр (0462) 616-204
 
Контакт-центр (0462) 616-204

До уваги клієнтів

20.11.2015 / 12:59

Для споживачів газу Чернігівщини став доступним новий сервіс – Особистий кабінет

З 17 листопада для всіх користувачів газу Чернігівської області запрацював новий безкоштовний сервіс - Особистий кабінет. Реєстрація в кабінеті займе декілька хвилин, після чого споживачі природного газу зможуть контролювати свій особовий рахунок, не виходячи з дому.
Як зареєструватись Як зареєструватись ФОТО: 104.ua

Користуватися послугами Кабінету можуть усі побутові споживачі, які підключені до Інтернет-мережі, а також приватні підприємці, на чиє ім'я відкрито особовий рахунок. Через Особистий кабінет клієнти ПАТ "Чернігівгаз" і ТОВ "Чернігівгаз Збут" зможуть передати актуальні показання лічильника, переглянути історію розрахунків, заплатити за спожитий газ, а також дізнатися ціну природного газу. Окрім того, в онлайн режимі можна поставити запитання, залишити відгук чи пропозиції, а також записатися на прийом до керівників обох газових компаній та районних управлінь газового господарства. Всі звернення будуть надходити до Контакт-центру, який буде підтримувати зворотній зв`язок з клієнтами та надаватиме інформацію.

Щоб скористатися послугами Особистого кабінету необхідно зареєструватися. Процедура нескладна і займе всього декілька хвилин. На сайті 104.ua або нижче можна знайти детальну інструкцію як це зробити. На один e-mail можна зареєструвати лише один особовий рахунок. 

Для того щоб зареєструватися в Особистому кабінеті необхідно знати номер свого Особового рахунку та суму останньої оплати, яку клієнт заплатив постачальнику газу. Додатково знадобиться вказати контактний телефон та електронну адресу.

Просимо звернути увагу на те, що на початковому етапі Особистий кабінет буде працювати в тестовому режимі. Якщо при реєстрації виникнуть проблеми - відправте електронного листа в службу технічної підтримки  на адресу support@104.ua

Які переваги отримує споживач від Особистого кабінету

ЗРУЧНІСТЬ

Зареєструвавшись в Особистому кабінеті, кожен клієнт-споживач природного газу отримує можливість оплачувати за газ не виходячи з дому. Відпаде необхідність щомісячних візитів до кас і витрачання часу у довгих чергах.

БЕЗПЕКА

Обрані платіжні системи дозволяють здійснити оплату за послуги з газопостачання за міжнародними стандартами безпеки та гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів.

ПРОЗОРІСТЬ

Чимало непорозумінь із компанією у споживачів виникає через нарахування. З відкриттям Особистого кабінету кожен споживач має змогу повністю керувати своїм Особовим рахунком та в режимі реального часу стежити за хронологією оплат, вносити фактичні показання лічильника газу.

Кабінет дозволить споживачам слідкувати за своїми витратами та контролювати використання блакитного палива.